top of page

ONLINE PSYCHOTHERAPY

Online Psikoterapi istanbul Ayşe Kaya Goktepe Online Seans Psikoterapist Online Terapi avrupa Psikoterapi Sınav Kaygısı Evlilik Öncesi Danışmanlık Tükenmişlik Anksiyete Emdr Terapisi Travma Terapisi Uçak Fobisi Kedi istanbul üsküdar besiktas Asansör Şema Terapi Sosyal Fobi Çekingenlik ankara hollanda Psikolog Dr Aile Danışmanlığı Yurtdışı Online fransa izmir Online Psikoterapi Almanya fatih

Merhaba ben Ayşe Kaya Göktepe.

Dr. Klinik Psikoterapist

Terapide iyileştiren etmenlerin %50'si "terapistle kurduğumuz bağ"dan müteşekkildir. Pandemi süreci bize uzakları yakın edebilen nitelikte ilişki kurabilmeyi öğretti ve "nitelikli ilişki" kurmanın yalnızca bir odayı paylaşmaktan fazlası olduğunu gösterdi.

 

Online terapide farklı olan tek şey aynı odanın içinde bulunmamak... Kalan tüm süreç aynı şekilde işliyor ve yüz yüze terapiden farklı değil!

 

Online Terapide, kişiselleştirilmiş ve araştırmaya dayalı psikoterapi sunarak insanların depresyon döngüsünü kırmalarına, kaygılarını azaltmalarına, yakın ilişkilerinin kalitesini artırmalarına ve daha tatmin edici, bilinçli yaşamlar yaşamalarının önündeki engelleri kaldırmak için yardımcı oluyorum.

 

Özellikle Depresyon, Panik Bozukluğu /Panik atak, Yas Süreci, Yalnızlık, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Kendini Tanıma, Kendini Gerçekleştirme, Uyku Problemleri, Mutsuzluk ve Çökkünlük, Uyum Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, İlişkisel Problemler, Sosyal Problemler, Stresle Başa Çıkma, Öfke Problemleri, Mükemmeliyetçilik, Özgüven ve Girişkenlik Problemleri, tükenmişlik sendromu, hayır diyememek, Travma ve TSSB travma sonrası stres bozukluğu, madde kötüye kullanımı ve kişisel gelişim  konuları üzerine danışmanlık yapıyorum.

koronavirüs sürecinde yurt içi ve yurt dışı yerli ve yabancı danışanlarım ile online Psikoterapi seanslarına devam etmekteyim.

 

İyileşmeye varabilecek bu sürecinize eşlik etmek isterim. 

Online terapiyle ilgileniyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak danışmanlık seansı için randevu alabilirsiniz.

bottom of page